Настольный органайзер диспансер с емкостями для солонки и перечницы место под зубочистки салфетки и приборы

влевовправо
- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: L0180
Отправка с 09 июня 2026995 ₴
Показать оптовые цены+380 (67) 186-23-29
Для дзвінків✔️ Вайбер✔️ Телеграм✔️возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мобільний настільний органайзер диспансер з ємностями для солі перцю, місцем для зубочисток серветок та приборів "Веранда"
Набір виготовлений з натуральної деревини ясена.
Набір включає: ємності для солі та перцю, підставка з ручкою з місцем для серветок, зубочисток, приборів
Матеріал: Ясен
Покриття: лляна олія
Розміри:
- Підставка: 175х164х70 мм
- Висота ручки (від основи): 115 мм
- Розмір ємностей для солі та перцю: 42х42х90 мм
- Розмір слоту для зубочисток: 55х35 мм
- Розміри слоту для серветок та приборів: 155х35 мм
За бажанням можна затонувати в колір Венге/Горіх/Тік. За додаткову плату.
Виробник: Lasco.Ukraine
Також ми пропонуємо нанесення логотипу Вашого закладу на наші вироби методом лазерного гравіювання. Ця послуга доступна при замовленні від 5 одиниць. Вартість нанесення логотипу складе 55 грн/лого.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LASCO |
| Назначение | Универсальная |
| Материал | Дерево |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 175 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор для специй |
| Состав набора | |
| Солонка | 1 шт |
| Перечница | 1 шт |
| Салфетница | 1 шт |
| Подставка для набора | 1 шт |
| Подставка для зубочисток | 1 шт |
- Цена: 995 ₴











